You are currently viewing Kitle fonlaması yapıyoruz ve karşılığında inanılmaz ödüller sunuyoruz!

Kitle fonlaması yapıyoruz ve karşılığında inanılmaz ödüller sunuyoruz!

Eğer işinizi büyütmek isteyen bir kadın girişimciyseniz, Kadın Girişimciler Akademisi tam size göre. Ve daha da fantastik haberler var.

Sadece sınırlı bir süre için, kitle fonlaması kampanyamız aracılığıyla rehin veren herkese iş koçluğu, atölye etkinlikleri, çevrimiçi öğrenme ve daha fazlası hakkında inanılmaz fırsatlar sunuyoruz. Sunulan harika ödüllerden bazıları:

>> GROWTH üyeliğimize indirimli üyelik

Platformumuzun BETA sürümü Mayıs ayında piyasaya sürülecek ve büyümeye odaklanan 3 aylık bir program içeriyor. Bu program, girişimcilik etkinliği, pazarlama ve olası satış yaratma, satış ve yeniden yatırım işlerini içeren konuları içerecektir. İşinizi büyütmenize yardımcı olmak için haftalık çevrimiçi web seminerlerine, videolara, içeriğe, indirilebilir grafiklere ve araçlara ve daha fazlasına erişmenizi sağlar. Daha fazlasını bul.

>> EMPOWER atölyelerimize indirimli biletler

Londra merkezli bir EMPOWER atölyesine bilet: Londra’nın merkezinde iki haftada bir yapılan 1/2 günlük EMPOWER atölyelerimize erişebileceksiniz. Kullanılabilirlik olduğu sürece mevcut herhangi bir atölye arasından seçim yapabilirsiniz. Endişelenmeyin, atölyelerimizi düzenli olarak yürütüyoruz, böylece istediğiniz bir kişiye kesinlikle erişebileceksiniz. Daha fazlasını bul.

>> BİR GÜN PLANLAMA atölyemize indirimli biletler

Londra merkezli bir EMPOWER grup atölyesine bilet: Londra’nın merkezinde üç ayda bir düzenlenen 1 günlük EMPOWER planlama atölyesine erişiminiz olacak. Planlama çalıştayı, geçtiğimiz çeyreğinizi değerlendirmeyi ve bir sonraki çeyreğinizi haftada bir plana ayırmayı amaçlamaktadır. Daha fazlasını bul.

>> TEK GÜN RETREAT’ımıza indirimli biletler

Londra’da size girişimci olarak adanmış tam gün. Ünlü yoga öğretmeni Connect’in bir yoga sınıfı liderliğiyle güne başlayın – sinir sisteminizi bir nefes ve meditasyon atölyesi ile yeniden yaratın Yaratın – yaşamınızın veya işinizin bir sonraki bölümü deneyimli antrenörler tarafından deneyimsel bir planlama atölyesi ile kutlayın Kutlayın – inanılmaz , sağlıklı ama eğlenceli yiyecekler ve benzer düşünen kadın girişimciler. Daha fazlasını bul.

>> 1-1 STRATEJİK PLANLAMA ÇALIŞTAYI’na indirimli erişim

Bu stratejik planlama çalıştayı işinize özeldir. Çalıştaydan önce: İhtiyaç ve hedefleri tanımlamak için 30 dakikalık değerlendirme çağrısı. İş değerlendirme anketi. Atölye organizasyonu. Atölye Çalışması sırasında: Etkileşimli yöntemler, stratejik iş planınızı geliştirmek için alıştırmalar, deneyimsel öğrenme araçları ve zihinsel modeller konusunda size yol gösterecektir. Atölye sonrası: kapsamlı bir atölye raporu verilecektir. Daha fazlasını bul.

>> 1-1 İŞ KOÇLUĞUNA indirimli erişim (3 oturum)

1h30 iş koçluğu iş büyümenizi yeniden yönetmek için. Cambridge Üniversitesi sertifikalı ve akredite koçu olan kurucumuz ve baş eğitmenimiz Ceylan Boyce tarafından bizzat koçluk alacaksınız. Daha fazlasını bul.

>> 1-1 İŞ KOÇLUĞUNA indirimli erişim (6 oturum)

3 saatlik iş koçluğu işinizi büyütmek için. Cambridge Üniversitesi sertifikalı ve akredite koçu olan kurucumuz ve baş eğitmenimiz Ceylan Boyce tarafından bizzat koçluk alacaksınız. Daha fazlasını bul.

Ne için bekliyorsun?

Ancak acele edin, bu fırsatlar yalnızca kitle fonlaması kampanyamız yayınlanırken geçerlidir! Tek yapmanız gereken daha fazla bilgi edinmek, ödülünüzü seçmek ve bugün rehin vermek için https://natwestbackherbusiness.co.uk/academy-for-women-entrepreneurs adresine gidin.

Bunu neden yapıyoruz?

Video kredisi: Tucker Images

CİNSİYET EŞİTLİĞİ İÇİN 100 YIL BEKLEMEYİN

Dünya Ekonomik Forumu’nun Küresel Cinsiyet Eşitliği Raporuna göre, Dünya hala cinsiyet eşitliğinden bir asır uzaktadır (1).

Bu, bugün doğan çocuklar da dahil olmak üzere hiçbirimizin yaşamlarımızda cinsiyet eşitliğini görmeyi ummadığımız anlamına gelir.

Ve iki genç kızın ilgili ebeveynleri olarak, her birimizin, pariteye ulaşmak için elimizden gelenin en iyisini yapma tutkumuzun kişisel bir nedeni var.

Sizi, kadın girişimciliğini desteklemek ve büyütmek için bir platform oluştururken crowdfunders olarak katılmaya davet ediyoruz.

Misyonumuz, iş eğitimini ve koçluğunu herkes için erişilebilir, basit ve uygulanabilir hale getirerek ve benzer düşünen kadın iş kadınlarından oluşan bir topluluk oluşturarak kadınların ekonomik olarak güçlendirilmesine katkıda bulunmaktır.

BURADA GERÇEKLER

 • Küresel olarak kadınlar cinsiyet eşitsizliğinden muzdarip:
  • Hindistan’daki “meşru” tecavüzden İngiltere’deki haksız miras yasalarına kadar 150’den fazla ülkede en az bir aktif cinsiyetçi yasa vardır (2).
  • Çoğu ülkede, kadınlar aynı iş için erkeklerin ücretlerinin sadece% 60 ila 75’ini kazanmaktadır (2).
  • Dünyada işyerinde yasal olarak cinsiyet eşitliğini garanti eden sadece 6 ülke vardır (3). İngiltere bunlardan biri değil!
 • Birleşmiş Milletler kadınların ekonomik güçlenmesine yatırım yapmanın toplumsal cinsiyet eşitliğine doğru doğrudan bir yol oluşturduğunu kabul ediyor. Bu da yoksulluğu ortadan kaldırır ve ekonomik büyümeyi teşvik eder (4).
 • Aslında eğer kadınlar yeni işlerini erkeklerle aynı oranda büyüteceklerse sadece İngiltere ekonomisine 250 milyar £ eklenebilir (5).
 • Hâlâ erkeklerden daha az kadın işletme sahibi var. Ve sadece bir avuç kadın işletmesi 1 milyon £ ciro engelini aşmaktadır (6).

YAKINDA OLMAK İÇİN YARDIM EDİN!

NatWest ve Crowdfunder ile ortaklaşa iş hayatındaki cinsiyet farkını bir kez ve tamamen kapatmaya yardım ediyoruz.

Sadece 25.000 £ tutarındaki kitle fonlama hedefimizle, daha erken bir zamanda çevrimiçi öğrenme platformumuzu başlatabilir ve öğrenme içeriğimizi büyüme, finans ve iş yönetimi kadar çeşitli alanları kapsayacak şekilde genişletebiliriz.

Ve bu kampanya sırasında taahhüt edilen her 100 £ için AWE, gelişmekte olan bir ülkeden bir kadın girişimci için ömür boyu üyelik oluşturacak.

Dolayısıyla, sadece hedefimize ulaşarak, daha iyi ve eşit bir gelecek inşa etmek için gelişmekte olan ekonomilerde bu tür 250 kadını destekleyebileceğiz.

CİNSİYET EŞİTLİĞİ İÇİN 100 YIL BEKLEMEYİN. LÜTFEN MÜMKÜN VEYA KÜÇÜK OLARAK PLEDGE!

Https://natwestbackherbusiness.co.uk/academy-for-women-entrepreneurs adresindeki crowdfunding sayfamıza gidin.

Kaynaklar

 1. Global Economy Forum – Global Gender Gap
 2. Global Citizen
 3. The Guardian
 4. UN Women
 5. The Alison Rose Review of Female Entrepreneurship
 6. Forbes Magazine